Beskrivelse
VOLKSWAGEN GOLF
Årgang: 1990
KM-Visning: 365.491 (Kan stige fremmod salg)
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjet skal synes.
Seneste godkendte syn: 2020-06-16
Trænger til noget reparation, samt rustarbejde m.v.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Sælges uden nummerplade.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
| B2B nummer | 84650 |
| Reg. Nr.: |
CY47354
|
| Chassisnummer: |
WVWZZZ1GZMW087328
|
| Mærke: |
VOLKSWAGEN
|
| Model: |
GOLF
|
| Første registreringsdato: |
1990-09-06
|
| Sidste synsdato: |
2020-06-16
|
| Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Ja
|
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Totalvægt (Kg): |
1375
|
| Model Årgang: |
1990
|
| Km visning: |
365500
|
| Nummerplade: |
Sælges uden
|
| Startet: |
Ja
|
| Anhængertræk: |
Nej
|
| Kabinetilstand: |
Slidt
|
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|