VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDI SCR 200 DSG7
Sidst synet: 2025-12-05 Betinget godkendt
1. registrering: 2022-01-03
KM-visning: 236.842
Opstartet: Ja - Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen
Køretøjet har navigation.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Der er ridser/mærker fra klistemærker/logo hele vejen rundt om køretøjet.
Køretøjet har p-sensor foran.
Køretøjet har p-sensor bagpå.
Antal sæder inklusiv førersædet: 5
Antal siddepladser ifølge registreringsattest: 5/0
Vurderet resterende dækmønster i mm: 4
Alufælge med brugsspor.
Der er hundgitter i bilen.
Huller fra lygter og udstyr: Foran, på siden, på taget, på sidespejlene, bagklappen, og invendigt.
Kabinetilstand: Har huller
Supplerende oplysninger ifølge registreringsattest:
dispensation
Bagagerumsdækken mangler.
Attester/dokumenter: Registreringsattest
Drivmiddel: Diesel
Chassisnummer: WVWZZZ3CZME123196
Euronorm: Euro 6
OBS: Dette køretøj kan besigtiges, af godkendte B2BAuctions bydere, efter aftale på info@b2bauctions.dk / tlf.: 7025 1414 følgende dage og tidsrum, med minimum 1 dags advisering:
Køber skal selv sørge for afhentning af køretøjet.