Der er pant i bilen, som slettes senest 3 mdr. efter auktionens afslutning.
VOLKSWAGEN POLO, 1,4 TDI BMT 75
Sidste syn: 2024-09-06
Drivmiddel: Benzin
KM-Visning: 130.610
Køretøjet har været startet med starthjælp og kørt med på lokationen.
Køretøjet har servicebog med opdateret service.
Køretøjet har anhængertræk - 6-polet stik.
Dækmønster: Se foto
Bilen kræver starthjælp.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK
| B2B nummer | 82108 |
ED35802
WVWZZZ6RZGY089342
POLO
1,4 TDI BMT 75
2016-04-29
| Sidste synsdato: |
2024-09-06
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
570
1640
| Anhængertræk: |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.