VOLKSWAGEN TRANSPORTER DOBB.KAB, 1,9 TDI mandskabsvogn med MAXLIFT kran
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video.
Sælger oplyser at bilen virkede ved hensætning på lager.
Årgang: 2007
KM: 156.417
Sidst synet ved km 147.000. Godkendt 29-03-2021
Sidste service ved km . Næste service ved km . se foto
Maxilift 50.2M, årgang 2013, senest serviceret maj 2023. se foto
Med bremser: 2400 kg
Uden bremser: 750 kg
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader.
B2B nummer | 60771/B034 |
TRANSPORTER DOBB.KAB
1,9 TDI
2007-05-02
2021-03-29
2800
2007
156.417
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |