VW GOLF 1,6 TDI
KM-visning: 212.022 km
Sidst synet: 04/11-2025 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser, matte forlygter og stenslag i højre nederste lygte.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm
Der er ridser på for- og bagkofangeren, bagklappen, taget, venstre og højre bagskærm, venstre forskærm og fordør.
Der er rust på venstre forskærm.
Der er buler på forreste kofanger og nummerpladeholder.
Dæksel til sprinklerdysse til højre forlygte går ikke helt tilbage.
Der er lak/rustskade på vinduesrammen ved frontruden.
| B2B nummer | 67619 GG43265 |
GG43265
WVWZZZ1KZCW038700
GOLF
1,6 TDI
2011-11-17
| Sidste synsdato: |
2025-11-04
| Drivmiddel: |
1840
| Km visning: |
212022
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.