VW GOLF 1,9 TDI, 105hk
Bilen startede straks uden mislyd
Bilen er kørt på pladsen
Kun 182.000 km
Seneste periodesyn d. 22/1 2020 uden anmærkning
Der er gennemtæring i bund af fordøre, og dørpanel
Der er skade på forkofanger , stenslag på motorhjelm og småskader på bagkofanger
Tæring ved opluk på bagklap
Der medfølger to nøgler
Kabine, bagagerum og sæder er i fornuftig stand
Bilen er monteret med vinterhjul med ca 6mm mønster.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift
Der tillægges ikke moms
B2B nummer | 49684 -3 |
VW
Golf
1,9 TDI, 5 dørs
16.02.2006
22.01,2022 uden anmærkning
182045
Almindelig slitage
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.