VW MULTIVAN 1,9 TDI, 7HM, 102 HK, 75 KW
KM-visning: 126.829 km
Sidst synet: 09/02-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Ridsede spejle.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Antenne mangler.
Der er gitter i bilen.
Der er 6 sæder inklusive førersædet.
Antal siddepladser (information fra registrerings attest): 7
Der er ridser på motorhjelm, forkofanger, venstre fordør og sidedør, højre fordør, højre sidedør, bagskærm og bagkofanger.
Der er buler på højre sidedør, front under venstre lygte og højre fordør.
Der er rust på venstre forskærm, venstre B-stolpe ved dørpanel, venstre bagdør, højre dørpanel, bagskærm og indvendig på motorhjelm.
Højre bagerste stænklap løs.
Kabine til førerkabine lukket med metalbur – se foto.
Centrallåse system virker ikke, kan ikke åbne højre sidedør og fordør med fjernbetjening.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.