VW PASSAT 2.0 Tdi Bmt 177 Hk Variant Dsg
Har været startet og kørt med, på lokationen.
Hugger i koblingen.
Køretøjet er trafikskadet.
KM-visning: 189089
Køretøjet har P-sensor foran og bagved.
Køretøjet har huller foran efter udrykningslamper.
Midterkonsol/instrumentbord har huller/defekter.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Forruden er revnet.
Forkofanger har buler, højre fordør bulet, højre bagdør bulet.
Der er ridser på højre bagskærm.
Der er huller indvendig ved ruden, se foto.
Forsæderne er slidte, med hul i.
Hundegitter monteret.
Antenne mangler.
Der er ridser på alle 4 døre, på taget, på venstre bagskærm og venstre forskærm.
Der er stenslag og buler på motorhjelmen.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39856 AF71671 |
VW
PASSAT
15. Juli 2013
14-06-2019
189089
Slidt
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.