VW PASSAT 2,0 TSI, 200 HK, 147 KW
KM-visning: 58.346 km
Sidst synet: 14/11-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Greb/håndtag har skader/defekter – ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er huller fra lygter/udstyr foran, på siderne, på tag, på sidespejle og på bagklappen indvendigt.
16’’ alufælge, med brugsspor.
Der er ridser hele vejen rundt om bilen og tag ved højre bagdør.
Der er rustskade på højre fordør, skærmkant bagerst, tag, venstre dørpanel, forreste dør og bagklap ved VW mærke.
Der er buler på højre bagskærm, tag og motorhjelm.
Venstre bagerste pynteliste ødelagt – se foto.
Nederste frontgitter mangler.
Listen er gået fra på venstre fordør i bunden af døren.
Frontgitter sidder løst – se foto.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.