VW POLO 1,2 TSI, 5-dørs, 105HK, 77 KW
KM-visning: 120.766 km
Sidst synet: 22/01-2024
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Der er ekstra aluminiumsfælge i bagagerum 185/60R 15.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er ridser på forkofanger, venstre fordør, bagkofanger, højre fordør og forskærm.
Der er rust på dørpanel venstre side.
Der er buler på taget ved antenne.
B2B nummer | 59267 AK73225 |
POLO
1.2 105 HK 5 dørs
2014-02-25
2024-01-22
1570
2014
120766
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.