VW POLO 1,6 TDI, BMT, 90 HK, 66 KW, 4-dørs
KM-visning: 130.782 km
Sidst synet: 18/11-2024 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4-5 mm
Antenne mangler.
Der er lakskader på forreste kofanger, venstre bagdør og bagskærm.
| B2B nummer | 67615 AB31084 |
AB31084
WVWZZZ6RZDY128061
POLO
1.6 TDI BMT 90 HK 4-DØRS
2012-12-07
| Sidste synsdato: |
2024-11-18
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
580
| Drivmiddel: |
1650
| Km visning: |
130782
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.