VW TOURAN 1,4 TSI
KM-visning: 257.295 km
Sidst synet: 30/10-2025 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle har ridser og højre spejl er løst.
Højre baglygte er ridset.
Greb/håndtag har ridser.
Køretøjet har p-sensor bag på.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Antenne mangler.
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på motorhjelmen, for- og bagkofanger, bagklappen, højre fordør, højre side og venstre side.
Der er buler på bagkofanger, venstre forskærm og venstre side, højre bagskærm, højre for og bagdør.
Ujævn motorgang når motoren er varm.
Der er lakrust på motorhjelmen og på vinduesrammen ved taget.
Der er rust på venstre og højre forskærm, venstre og højre fordør og for panel.
Der er rust på bagklappen og motorhjelmen indvendigt.
Der er hul i ryggen på forsæderne.
OBS: Dette køretøj kan besigtiges, af godkendte B2BAuctions bydere, efter aftale på info@b2bauctions.dk / tlf.: 7025 1414 følgende dage og tidsrum, med minimum 1 dags advisering:
Køber skal selv sørge for afhentning af køretøjet.