VW TOURAN 1,4 TSI
KM-visning: 248547
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Køretøjet har p-sensor bagtil
Der er lakrust på bagklappen
Der er ridser på bagkofangeren.
Antennen mangler.
Der er buler i venstre bagdør.
Der er lakrust på dørpaneler i dørfalser i begge sider.
Der er lakskade på forkofangeren.
Der er bule i højre forskærm.
Der er lakrust på højre a-stolpe.
Der er holdere til udstyr på begge indvendige a-stolpebeklædninger.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 60008 ZU48105 -2 |
TOURAN
1,4 TSI
2009-05-04
2021-04-21
2150
248547
Slidt
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.