VW TOURAN 2.0 TDI SCR 190 DSG7
KM-visning: 199.782 km
Sidst synet: 23/07-2024 – godkendt.
Køretøjet har været startet med booster på lokationen, men bilen går i stå med det samme.
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke. (se foto)
Køretøjet er trafikskadet.
Køretøjet kan ikke køre.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Lys er ikke kontrolleret.
Greb/håndtag har ridser.
Køretøjet har p-sensor bag på og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er huller fra lygter/udstyr på siderne, på tag og på bagklappen indvendigt.
17’’ alufælge, med brugsspor.
Der er hundegitter i bilen.
Supplerende oplysninger (information fra registrerings attest): dispensation.
Der er ridser/mærker fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Der er små ridser hele vejen rundt om bilen.
Bilen har frontskade: front og forkofanger ligger i bilen.
Motorhjelm er revnet og ridset.
Spilder væske – vand.
Der er buler på venstre bagdør og dørpanel.
Køber skal selv sørge for afhentning af køretøjet.