VW TRANSPORTER 2,5 kombi
KM-visning: 148.245 km.
Sidst synet: 18/11-2024 – godkendt.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Forruden er revnet.
Der er konstateret lys defekt, enkelte defekte pærer.
Køretøjet har anhængertræk, 7 polet el stik.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm, vinterdæk.
15’’ alufælge, med brugsspor.
Der er 8 sæder inklusive førersædet.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): tilkoblingsanordning: ja, udrykningskørsel.
Der er lim/mærker fra klistermærker/logo på skydedøre, fordøre og bagklappen.
Der er lille lakskade på venstre forskærm.
Fronten og højre forskærm er dårligt tilpasset.
Der er lakrust indvendig på motorhjelmen.
| B2B nummer | 67421 KF10663 |
KF10663
WV2ZZZ70Z2H093573
TRANSPORTER KOMBI
2,5
2002-03-05
| Sidste synsdato: |
2024-11-18
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
700
| Drivmiddel: |
2800
| Km visning: |
148245
| Nummerplade: |
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.