VW UP! 1,0 MPI, BMT, 60
KM-visning: 112.550 km
Sidst synet: 03/07-2024 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjet har navigation.
Navigation er nulstillet.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Der er dug på blinklys.
Køretøjet har p-sensor bag på.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er 4 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på bagerste kofanger og højre fordør.
Arm til at holde motorhjelm er bukket og ligger på sædet.
| B2B nummer | 67617 BC83599 |
BC83599
WVWZZZAAZGD100708
UP
1.0 MPI BMT 60
2016-07-04
| Sidste synsdato: |
2024-07-03
| Drivmiddel: |
1290
| Km visning: |
112550
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.