YAMAHA YZF 600R
KM-visning: 35.652 km
Køretøjet kan ikke starte.
Batteri defekt – mangler strøm.
Det er ridser på spejlene.
Lys er ikke kontrolleret.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2-3 mm
Der er 2 sæder inklusive førersæde.t
Skruer mangler på kåben – se foto.
Der er ridser hele vejen rundt om motorcykel.
Kåbe er revnet ved skrue på venstre side.
B2B nummer | 59312 EP15248-3 |
YAMAHA
YZF
600 R
2003-04-30
390
35652
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.