1 akslet service påhængsvogn
Militær prodsøje, NATO type
Påhængsvognen er med påløbsbremse og håndbremse.
Fabrikant: Dalsted Teknik
Chassistype nr.: DT 1800
Dækstørrelse: 7.50 X 16
Dækkene er meget rådne/dårlig stand.
Lys er ikke funktionstestet.
2 stk. sidemarkeringslygter har defekt glas.
Der er værktøjskasse og reservehjul på trækstangen.
Transportmål:
Længde: 4,25 meter
Bredde: 2,05 meter
Der tilkommer moms på denne auktion.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 53756 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.