100 stk. paksæk M/17 med hjul DALO
Materiale er brugt og har brugsmærker.
Farve: ørken.
Størrelse, ca. L x B x H: 92 x 35 x 26 cm
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 85 x 130 cm – vægt, ca. 140 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67501 67503 67518 67519 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.