2 akslet sanitets trailer, med påløbsbremse
Køretøjet har været kørt med, på lokationen.
Der er 1 stk. nøgle til traileren.
Lys er ikke kontrolleret.
Køretøjet har anhængertræk – standard kugle og 7-polet strømstik.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Dækstørrelse: 155 x 13
Trailer opbygget med fastkasse, dobbelt bagdøre, 4 støtteben og næsehjul.
Døråbning ca. 1200 x 1900 mm
Opbygger: HAARBY KABOSSERIFACIK.
Der er 2 klapsæder, diverse reoler og håndvask.
Der er 2 værktøjskasse på trækstang.
Der er 230 volt el-installation og diverse lamper indvendig.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52263 71347 |
71347
UH72005C406290518
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.