2 stk. Brandslangeskab NOHA, 25 stk. top til underdørs vandlås og 1 stk. stålskab
1 stk. stålskab med låger. L x B x H: 30 x 55 x 186 cm
Nøgle knækket i en låge.
Materiale er med brugsspor.
1 palle top til udendørs vandlås, ca. 25 stk.
1 stk. brandslangeskab NOHA, med 25 meter slange. H x L: 78,5 x 78,5 cm
1 stk. indbygnings brandslangeskab NOHA, med 25 meter slange. H x L: 84 x 84 cm
4 stk. sofaborde i træ/metal
Bordpladen i træfarve og sort.
Made in denmark, by Magnus Olesen Design,
LBH per bord:
Længde: 140 cm
Bredde: 70 cm
Højde: 51 cm
Fylder 1 palle
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 48780 49169-4 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.