1 stk. TASKI SWINGO gulvasker.
Type:CO755:I.
Nummer: 7517180049510
Serie nummer: 0216, IPX3.
24 V, 900 W.
Max 160 kg.
Maskinen starter – lyser på lav batteri.
Vaskebørste mangler.
Sælger oplyser: diverse fejl, forsøgt repareret.
Type:CO755:X.
Nummer: 7517180012197
Serie nummer: 011, IPX3.
24 V, 900 W, 100-240V, 50-60 Hz, 216 W.
Max 160 kg.
Der er 1 stk. nøgle.
Maskinen starter ikke.
Knækket plade og beslag.
Defekte slanger.
Børstehoved mangler, stik revet ud.
Sælger oplyser: adskilt for transport, ukendt fejl.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 2 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm – vægt, ca. 148 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67391 67392 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.