2 stk. TEMA 102 loftslamper.
Max 100 W
Størrelse: Ø35 cm, højde – 25 cm.
Hvid lakeret metal.
Fremstår med almindelige brugsmærker.
4 stk. udendørslamper.
Max 150 W, E27
Størrelse: Ø300 mm, højde – 21 cm.
Metal og glas.
Udendørslamper er med bagmonteringsplader.
Fylder en palle. L x B x H: 120 x 80 x 62 cm
15 stk. FLASH LIGHT A/S, model: GLOBE E27, hvid
Glaskuppel Ø250 mm.
Fremstår med almindelige brugsspor.
Ligger på 1 palle. L x B x H: 120 x 80 x 95 cm
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 51001 51004 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.