8 stk. CONTINENTAL ECOCONTACT 6Q dæk, størrelse: 265/45 R20T XL, vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm.
4 stk. CONTINENTAL ECOCONTACT 6Q dæk, størrelse: 265/45 R20T XL, vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm.
13 stk. CONTINENTAL ECOCONTACT 6Q dæk, størrelse: 235/50 R20T XL, vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm.
1 stk. CONTINENTAL ECOCONTACT 6Q dæk, størrelse: 235/55 19T XL, vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm.
4 stk. BRIDGESTONE DURAVIC dæk, størrelse: 235/65 R16C, vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm.
8 stk. GITIVAN bildæk, størrelse: 235/65 R16C, vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm.
4 stk. CONTINENTAL VAN CONTACT ECO komplette hjul, størrelse: 215/60 R17C, på stålfælge: 7Jx177 ET 56, vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm.
9 stk. CONTINENTAL VAN CONTACT ECO komplette hjul til VW, størrelse: 215/60 R17C, fælge: 7Jx17 ET 56, vurderet resterende dækmønster: ca. 8 mm.
Fylder 7 pallepladser, ca.:
L x B x H: 150 x 80 x 125 cm, vægt, ca. 80 kg
L x B x H: 145 x 80 x 105 cm, vægt, ca. 100 kg
L x B x H: 120 x 80 x 115 cm, vægt, ca. 80 kg
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm, vægt, ca. 80 kg
L x B x H: 120 x 80 x 90 cm, vægt, ca. 60 kg
L x B x H: 130 x 80 x 130 cm, vægt, ca. 80 kg
L x B x H: 130 x 80 x 60 cm, vægt, ca. 50 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67441 67442 67454 67455 67456 67457 67459 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.