Diverse rygsæk:
Antal: 44 stk.
Farve: ørken og grøn.
Der er forskellige størrelse:
Ca. 1 stk. – SOKOM 120 liter.
Ca. 12 stk. – 70 liter, ørken, M/17.
Ca. 7 stk. – 35 liter, ørken, M/17.
Ca. 13 stk. – grøn, M/96.
Ca. 11 stk. – grøn, M/84.
Diverse vest dele og lommer.
Materiellet har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 2 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 100 x 113 cm – vægt, ca. 137 kg
L x B x H: 120 x 85 x 125 cm – vægt, ca. 145 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 66589 67552 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.