1 palle med arkitektlamper i forskellige farver.
Alle bar brugsmærker/fejl/mangler
Fylder:
Længde: 120 cm
Bredde: 80 cm
Højde: 132 cm
1 palle med 9 stk. stivere, ca. 180 cm høje.
Fylder:
Længde: 150 cm
Bredde: 125 cm
Højde: 210 cm
1 palle med 1 stk. vogn til rør.
Fylder:
Længde: 120 cm
Bredde: 80 cm
Højde: 148 cm
1 palle med 2 stk. krydsfinerkasser.
Fylder:
Længde: 262 cm
Bredde: 82 cm
34 stk. diverse stole, har forskellige fejl/mangler
Der tilkommer moms på denne auktion.
Materiellet har ridser.
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette materiel på vegne af ejer
B2B nummer | 50305 50306 50307 50308 50309 50310 50311 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.