AUDI A8 lang, 50 TDI, quattro, 4-dørs, tiptronic, 286 HK, 210 KW
KM-visning: 168.843 km
Sidst synet: 18/01-2023
Køretøjet har p-sensor foran, bagved og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
18’’ alufælge, med brugsspor.
Der er ridser på højre bagskærm.
Der er 4 vinterdæk på 18’’ aluminiumsfælge, med resterende dækmønster: ca. 3 mm.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges kun med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse, sælges uden registreringsattest.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 52144 CF79619 |
CF79619
WAUZZZF87KN010414
AUDI
A8 Lang
50 TDI QUATTRO 286 HK 4 dørs Tiptronic
2019-01-17
2023-01-18
2700
2019
168843
God
Generel samlet vurdering: |