BRENDERUP bådtrailer, 1 aksel med spil.
Serienummer: UH2000CZX8NA49873
Last: 1125 kg
Total: 1500 kg
Størrelse, ca. L x B x H: 6.30 x 1.90 x 1.20 meter.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Dækstørrelse: 185 R14C, 102/1003
Lysbom bagerst er bullet.
Der er rust på hjul.
DUTTON-LAINSON Company spil, DL2500 AB.
Beskyttelsesplastik defekt og rusten.
Der er ingen håndtag.
Trailer var ikke funktionstestet.
Gyldigt syn til og med: 09-2024
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52278 71490 |
71490
UH2000CZX8NA49873
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.