BRENDERUP bådtrailer, 1 aksel med spil.
Serie nummer: UH2000CZ39N805870
Last: 1125 kg
Total: 1500 kg
Størrelse, ca. L x B x H: 6.30 x 1.90 x 1.20 meter.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Dækstørrelse: 185 R14C, 104/602N
Gyldigt syn til og med: 08-2024
Lysbom bagerst er bullet.
Markeringslygte løs i højre og venstre side.
Der er rust på hjul.
Højre skærm revnet.
Refleks mangler.
Venstre baglygte glas itu.
Kabel knækket.
DUTTON-LAINSON Company spil.
DL2500 AB
Beskyttelsesplastik defekt og rusten.
Der er ingen håndtag.
Trailer var ikke funktionstestet.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52277 71550 |
71550
UH2000CZ39N805870
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.