1 stk. BT industri stabler.
Type: SWE 120 L.
Årgang: 2014
Nominel gafler løfteevne: 1.200 kg.
Støtteben løfteevne: 1.600 kg.
Vægt uden batterier: 820 kg.
Batterivægt: 250 kg/187 kg.
24 V spænding.
Batterier tager imod strøm ved ladning.
Initialt løft.
Timetæller visning: 1.318
Lader medfølger, 220/230/240 V.
Sidste service: 12-2024
Løftehøjde: 3,3 meter.
Gafler størrelse, ca.: længde 115 cm, bredde 18 cm, højde 6 cm.
Størrelse under gafler, ca.: længde 90 cm, bredde 14 cm, højde 8 cm.
Batteri opladet.
Vand påfyldt: 14-01-2026
1 stk. BT STACIO.
Type: TXH 3300
Mast nummer: 5692971.
Mast producent: 12-04-2014.
Fylder, ca. L x B x H: 210 x 78 x 170 cm. Vægt, ca. 1.200 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67422 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.