1 stk. BT QUICK LIFT palleløfter, virker.
Type: LHM 230
Nummer: 12672994
S/N: 8877659
Løfte emne: 2.300 kg.
1 stk. ROCLA palleløfter, virker.
Type: TMA 25
Nummer: 52B04011022
Årgang: 2005
Løfte emne: 2.500 kg.
1 stk. aluminium flightcase, meget ramponeret, defekt lås.
Størrelse, ca.: 115 x 35 x 45 cm.
1 stk. ukendt producent lodslejder, 17 trin, 2 trin er ca. 180 cm, resten af trin ca. 55 cm., 4 trin af gummi, der er skade på det ene trin, se foto.
1 stk. PTR HOLLAND lodslejder, 20 trin, 2 trin er ca. 180 cm, resten af trin ca. 52 cm., 4 trin af gummi, NYLON TOV orange, pilot lader, model: THETIS U.S.D., 6,3 m, 12/10-2022.
1 stk. PTR HOLLAND lodslejder, 23 trin, 3 trin er ca. 180 cm, resten af trin ca. 52 cm., 4 trin af gummi, NYLON TOV orange, pilot lader, model: THETIS U.S.D., 7,3 m, 05/07-2022.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 160 x 80 x 150 cm. Vægt, ca. 120 kg.
L x B x H: 180 x 110 x 70 cm. Vægt, ca. 70 kg.
L x B x H: 220 x 85 x 80 cm. Vægt, ca. 100 kg.
L x B x H: 200 x 80 x 100 cm. Vægt, ca. 98 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67407 67415 67416 67420 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.