Ca. 10 stk. CASCADE 6430007 løftegafler.
Ca. 5 stk. løftegafler.
Der er ca. 120 cm fra nakke til spids, ca. 90 cm fra nakke til top og ca. 6,5 cm gods tykkelse ved nakken.
Passer på ramme, der er 65 cm høj.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 135 x 80 x 130 cm
L x B x H: 135 x 80 x 130 cm
L x B x H: 135 x 80 x 130 cm
L x B x H: 135 x 80 x 130 cm
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67485 67486 67487 68488 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.