Diverse dyner og puder.
Ca. 165 dyner og ca. 125 puder.
Diverse størrelser og modeller.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 9 pallepladser, ca.
L x B x H: 120 x 90 x 130 cm – vægt, ca. 75 kg.
L x B x H: 120 x 85 x 110 cm – vægt, ca. 52 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 110 cm – vægt, ca. 54 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 110 cm – vægt, ca. 71 kg.
L x B x H: 120 x 85 x 108 cm – vægt, ca. 85 kg.
L x B x H: 120 x 85 x 95 cm – vægt, ca. 83 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67344 67345 67346 67347 67348 67434 67435 67436 67437 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.