Beskrivelse
Ca. 240 par NEW BALANCE løbesko, diverse størrelse og modeller.
WTNTRKP5 – grå/ lille:
9,5 – 4 par
MTNTRLB5 – blå/ grøn:
8 – 2 par
9,5 – 1 par
10,5 – 7 par
11 – 2 par
MTNTRLF6 – sort:
8,5 – 8 par
10 – 17 par
10,5 – 1 par
12 – 1 par
WTNTRCD4 – grå/orange/pink:
7,5 – 25 par
MXMTRLK1 – sort/hvid:
10 – 12 par
10,5 – 1 par
11 – 37 par
MXMPRG1 – sort/hvid:
8,5 – 18 par
9 – 26 par
10 – 10 par
11,5 – 1 par
12,5 – 12 par
MTNTRCE4 – grå/orange:
11 – 2 par
11,5 – 1 par
WSOLVBW2 – sort/hvid:
5 – 3 par
WVYGOCV – blå:
7 – 16 par
WXMTRCW1 – hvid:
8 – 7 par
WSOLVBW4 – sort/hvid:
9,5 – 13 par
MT410RC6 – grå:
18 – 10 par
WVYGOPB2 – lyseblå:
11 – 3 par
Ubrugte.
Pakket i original emballage.
Fylder 2 paller, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 210 cm. Vægt, ca. 148 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 200 cm. Vægt, ca. 138 kg.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Ikke funktionstestet.
Tilstand ukendt.
Der kan mangle dele.
Materiellet har ridser.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Se billeder og fanen *Specifikationer* for flere oplysninger.
Materiellet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
OBS.: Ved køb fra andet EU-land bliver tillagt omkostning for obligatorisk eksport dokumentations-gebyr
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette materiel på vegne af ejer.
| B2B nummer | 70957 70958 |
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Generel samlet vurdering: |
D: Ubrugt
|