Beskrivelse
Ca. 240 par NEW BALANCE løbesko, diverse størrelse og modeller.
MTNTRLB5 – blå/ grøn:
8,5 – 15 par
MTNTRMG5 – grå:
7 – 4 par
11 – 8 par
15 – 1 par
M880B14 – sort/hvid:
7,5 – 8 par
9 – 10 par
11 – 5 par
13 – 1 par
MXMPRG1 – sort/hvid:
9 – 24 par
11,5 – 36 par
MXMTRCW1 – hvid:
13 – 5 par
WXMPRG1 – blå/lys:
5 – 6 par
9 – 26 par
11 – 3 par
MX624AB5 – sort:
9 – 8 par
WXMTRLK1 – mørkt blå:
8 – 24 par
MSOLVBW4 - sort:
7,5 – 12 par
MTHIERY8 – grå/grøn:
16 – 1 par
WXMTRLW1 - hvid:
8,5 – 13 par
9 – 5 par
10 – 4 par
MXMTRGK1 – sort/orange:
9 – 21 par
Ubrugte.
Pakket i original emballage.
Fylder 2 paller, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 210 cm. Vægt, ca. 148 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 200 cm. Vægt, ca. 138 kg.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Ikke funktionstestet.
Tilstand ukendt.
Der kan mangle dele.
Materiellet har ridser.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Se billeder og fanen *Specifikationer* for flere oplysninger.
Materiellet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
OBS.: Ved køb fra andet EU-land bliver tillagt omkostning for obligatorisk eksport dokumentations-gebyr
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette materiel på vegne af ejer.
| B2B nummer | 70953 70954 |
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Generel samlet vurdering: |
D: Ubrugt
|