Ca. 34 stk. rygsæk, grøn, M/84.
Ca. 40 stk. rygstøtter til grøn rygsæk M/84.
13 stk. kasser med hylder og lås.
Størrelse: 62 x 27 x 30 cm.
Nogle nøgler mangler.
Nogle cylindere er boret ud/mangler.
1 stk. lys trækasse, størrelse: 54 x 44 x 30 cm.
Materielle har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 2 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 110 cm, vægt, ca. 128 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 135 cm, vægt, ca. 151 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67623 67627 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.