1 stk. COLDLINE medicin køleskab, B MEDICUL L380, lukke haspe for lågen.
Der er buler i plader.
Sælger oplyser: styreprint er brændt ved stik, kompressor sidder fast/ vil ikke starte.
1 stk. BILSOM lydbokse med ventilation, størrelse, ca. 90 x 100 x 200 cm.
2004, Bacou-Dallo 2, 100 363.
Sælger oplyser: glas i lydboks knækket under transport.
1 stk. WEXIN byggestrømtavle i blåt aflåseligt stålskab.
Type: GBC 63-4, 400 V, 63 A, 50 HZ.
2 stk. BYGG EL opbevaringskabeltromle, type: 8900028, 25 meter, Sz16, H07RN-F.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 3 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 130 cm – vægt, ca. 110 kg
L x B x H: 120 x 80 x 210 cm – vægt, ca. 170 kg
L x B x H: 210 x 100 x 160 cm – vægt, ca. 590 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67394 67406 67428 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.