COLPRO 300 telt med diverse dele
Dele der medfølger:
4 stk. NBC filter, HF 150N
3 stk. strømkabler.
1 stk. Remote control unit for filtration mode
1 stk. kemisk toilet
1 stk. taske med Connectors til NBC filtrer.
Selve teltet ligger I metalbure der kan stables ovenpå hinanden 2 og 2.
Dimension på stablede bure er:
Bredde: 120 cm og Højde: 230 cm
Derudover 2 palle på 80 x 120 x 150 cm
Det er uvist om alle dele til teltet er der.
Materiellet har ridser.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt materiellet.
B2B nummer | 47945 47946 47947 47948 47977 |
COLPRO
300
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.