DALSTED TEKNIK DT1300, 1 akslet trailer med 3,5 KW generator.
Trailer er med påløbsbremse.
Trailer er med militært prodsøje og lysstik.
Der er diverse værktøjskasser.
Dækstørrelse: 7.50 x 16
Vurderet resterende dækmønster: ca. 8-10 mm
Timetæller visning: 2492
Motor: FARYMAN 1 cylinder dieselmotor.
Der er ingen strøm på batteri.
Generator forsøgt opstartet med extern strøm forsyning, tørner men starter ikke.
Lys er ikke kontrolleret.
Fabrikant nummer: 2228
Årgang: 1990
Vægt, ca.: 900 kg
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52265 56455 |
56455
2228
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.