Beskrivelse
23 æsker – BANTEX alfabetregister, dansk alfabet, 6203 05, 10 sæt, A4, A-Å, PP. ca. 230 sæts.
21 æsker – ESSELTE tilbudsmappe, glasklar, med lomme, blå.
17 æsker – BANTEX farvet fanekort, 20 stk., 10 sæt, 6013 00, A4. ca. 170 sæts.
16 æsker – XEROX durapaper labels, til farvekopi og laser printer, 50 x A4, 003R97344. ca. 800 stk.
13 æsker- 10 sæts, A5, 1-20 divider, grå registre. ca. 130 sæts.
10 æsker – 20 sæts, A5, 1-5 divider, grå registre. ca. 200 sæts.
10 æsker – ELBA, A4, 5 farve dividerer.
10 æsker – farvede PP divider, 20 stk., 25 sæts, KF00353, 420 oD, EU. ca. 250 sæts.
5 æsker – ELBA fanekort, mylar maxl 20 D, 1-20 divider, 100204628, A4, 20 sæts. ca. 100 sæts.
3 æsker – 20 sæts, A5, PP, farve divider, 10 part, 13093. ca. 60 sæts.
2 æsker – 4 x 25 stk. SCAN PP, A3 folders, 13275. ca. 200 stk.
1 æsker – BANTEX holdnings, blå, 10 stk.
1 pakke – A4-kvadrat UH top, notesbog, 5 stk., 140502.
25 stk. – BANTEX A3, lommer højformat.
Fylder en palle. L x B x H: 120 x 80 x 93 cm
Samlet vægt – 320 kg.
Tilstand ukendt.
Der kan mangle dele.
Materiellet har ridser.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Se billeder og fanen *Specifikationer* for flere oplysninger.
Materiellet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
OBS.: Ved køb fra andet EU-land bliver tillagt omkostning for obligatorisk eksport dokumentations-gebyr
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette materiel på vegne af ejer.