EGHOLM redskabsbærer.
Type: EH2100, nummer: 12489.
Årgang: 2004
KUBOTA 3 cylinder dieselmotor.
Starter m. m. er afmonteret, ligger i førerkabine.
Timetæller-visning: 2212,6
Førersæde betræk defekt.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
En dæk uden luft.
Kugletræk og 7 polet lysstik bagpå.
A-ramme foran.
Lys er ikke kontrolleret.
EGHOLM fejekost.
Type: SK120, nummer: 2436409001.
Hydraulisk drevet og højre/venstre sving.
A-ramme, 1 støtteben.
Kostediameter, ca. 330 mm.
Arbejdsbredde, ca. 120 cm.
EGHOLM blad/løvblæser.
Type: LS100, nummer: 06880.
Årgang: 2000
Hydraulisk drevet.
2 støttehjul.
EGHOLM saltspreder.
Type: SG3, nummer: 23020.
Årgang: 2009
EGHOLM transportlad, aluminium, med nedklappelige sider.
Hydraulisk tipfunktion.
Type: ST, nummer: 11900.
Årgang: 2004
EGHOLM rotorklipper.
3 rotorer, hydraulisk drevet.
Arbejdsbredde, ca. 120 cm.
A-ramme ophæng.
Sidekoste til løvsamler.
Hydraulisk drevet.
A-ramme ophæng.
2 bærerammer til redskaber, den ene er beskadiget.
ENHOLM løvsugeropsamler.
Type: FS2100, nummer: 12420.
Årgang: 2004
Tilbehør til løvsuger.
Gård/sten rive.
Arbejdsbredde, ca. 105 cm.
Type: MR1100, nummer: 12373.
Årgang: 2004
Maskinen er ikke funktionstestet
Maskinen har ridser.
Maskinen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Maskinen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af maskinen.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt maskine.
Maskinen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette maskinen på vegne af ejer.
B2B nummer | 54977 54978 54979 54980 54981 54982 54983 54984 54985 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.