1 stk. HAKO B450R gulvaskemaskine, walk behind.
Vaskebredde – 45 cm.
Maskinen reagerer ikke på tilslutning af strøm.
Sælger oplyser: kan ikke oplades, nedslidt.
1 stk. SWINGO 755 POWER gulvaskemaskine, walk behind.
Maskinen reagerer med svag lyd ved tilslutning af strøm.
Sælger oplyser: el system fungerer ikke, reparation forsøgt ved skift af batteri, uden virkning.
1 stk. BOSCH lygteindstillingsapparat.
Type: EFLE 61.
Årgang: 2005.
Stativ på hjul.
Sælger oplyser: øverste spejl i stykker/mangler.
4 stk. ZARGES stiger, grønne.
Model: 41931, kombistige, 4 x 5 trin.
Max 150 kg.
Årgang: 2020.
Sælger oplyser: manglende stigesko, låse rustne.
1 stk. pallebur, dunke, til drivmidler.
Størrelse: 114 x 134 x 79 cm.
Farve: grøn.
Der er skade på det ene tårn hjørne.
En side kan tages af.
Kan stables til liggende bure.
Materiale har brugsmærker.
Fylder 3 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm, vægt – 196 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 128 cm, vægt – 145 kg.
L x B x H: 70 x 70 x 185 cm, vægt – 40 kg.
L x B x H: 175 x 117 x 110 cm, vægt – 150 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67372 67374 67375 67390 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.