18 stk. MOWAG sidespejlhuse, med motor, uden spejl – ubrugte.
Ca. 30 stk. BROKOS bælter, blandet størrelser – brugte.
Ca. 550 stk. TWIN filtre dråbeformet – brugte.
1 stk. hånd kædetalje WLL 1,5 t, certifikat medfølger, samle boldt knækket – se foto – brugte.
Kroge og sjækler – se foto – brugte.
Ca. 8 stk. vinter kedeldragter, grønne, forskellige modeller – brugte.
Ca. 55 stk. dyner, hvid farve – brugte.
Diverse vest dele – brugte.
Brugte materielle kan have brugsmærker, huller og mangler.
Fylder 4 palleplads, ca.:
L x B x H: 120 x 85 x 110 cm – vægt, ca. 145 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 115 cm – vægt, ca. 227 kg
L x B x H: 120 x 80 x 115 cm – vægt ca. 90 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67500 67543 67553 67554 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.