1 stk. SCANTOOL SB30 søjle boremaskine.
Geardrevet, KEF-motor A/S, M0802/4.
Artikel nummer: 1312561
Produkt nummer: 4503
1394/2800 RPM, 400-440 V, 50/60 Hz.
Class F IP54, D3, I 3,0/3,4 A., 1,5/2,5 KW.
Produceret: ARBOGA A/S DK, Brovst – DK, 9460.
Serie nummer: 930302.
Sælger oplyser: slidt: spindlen, bore ovale huller.
1 stk. dejruller bordplade, ukendt mærke, grå farve, 400 V.
Skærm knækket flere steder.
Håndtag afmonteret, ligger i pose, med flere små dele.
Der er 3 løse udrullede.
Sælger oplyser: været på gulvet, vil ikke køre.
1 stk. NILFISK BA 551D gulv vasker.
Model: Scrubber-dryer BA551D.
Pro. Nummer. 908 7157 020
Batteri lade: 24 VDC, 1,01 KW, 100-240 VAC, 50-60 Hz, IPX4.
Der er hul i kabinet, flere dele hænger i wire, se foto.
Sælger oplyser: kendte fejl – ved påfyldning utæt, bagplade knækket, kanthjul knækket (afmonteret), fjeder holder for sug knækket.
3 stk. TORSO slagdukker, stående, nærkamp.
Fod og justerstang medfølger.
En har revner ved hals – se foto.
En har revne brystkasse, hoved mangler – se foto.
En har revne brystkasse, ryg og hals – se foto.
1 stk. 3 fods for gyro, grøn, med bærerem.
1 stk. UK ultracase 718, uden skum, ca. 47 x 36 x 20 cm.
1 stk. aluminiumkasse, rumdelt, 2 låger, størrelse ca. 62 x 39 x 46 cm.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.
L x B x H: 220 x 80 x 70 cm. Vægt, ca. 270 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 110 cm. Vægt, ca. 134 kg.
L x B x H: 145 x 80 x 130 cm. Vægt, ca. 230 kg.
L x B x H: 125 x 85 x 190 cm. Vægt, ca. 120 kg.
Materiellet har ridser.