1 stk. FARYMANN gen transportkasse, grøn, med håndtag, lille plade med hjul, 3 rum, en med plade, 2 huller og stropper, størrelse: 136 x 77 x 50 cm.
1 stk. PROLUX TECNOLUX lygteindstillingsapparat, årgang: 2019, vægt 34 kg, ARGO, der er skade på ramme.
Glas til mål aflæsning trykket ind – se foto.
Sælger oplyser: bremse for at holde apparatet i given højde fejler.
1 stk. MEGA ME-1200 gearboks lifting device, løfte emne – 1200 kg, på hjul, hydraulisk, pumper op og køre ned, årgang: 2008, stifter til at holde højde, der er overflade rust.
1 stk. MEGA ME-1200 gearboks lifting device, løfte emne – 1200 kg, på hjul, hydraulisk, pumper op og køre ned, årgang: 2008, stifter til at holde højde, beslag til gearboks medfølger.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 136 x 80 x 70 cm – vægt, ca. 70 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 185 cm – vægt, ca. 44 kg.
L x B x H: 150 x 80 x 125 cm – vægt, ca. 127 kg.
L x B x H: 150 x 80 x 125 cm – vægt, ca. 135 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67410 67411 67412 67413 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.