1 stk. GEPVASTPORT FITNESS LINE træningsstativ.
Der er rust og brugsmærker.
Sælger oplyser: adskilt, vægt klodser i kasse.
1 stk. ukendt mærke træningsbænk, justerbar.
Der er huller i puderne – se foto.
1 stk. ukendt mærke trænings/fitness stativ.
100 kg vægte.
1 stk. CROSSOVER PULLEY træningstårn, TECHNOGYM.
50 kg vægt på hvert tårn.
Originale bolte til vægte mangler.
1 stk. PROMIL båre, brugt, 57 x 190 x 16 cm, flænge i dug, 2 surrings stropper/bælter.
1 stk. FN ELEKTRO 1008 FE/LC automatik lader.
THYRRESTRUP ELECTRONIC A/S DK.
Type: LC-3, V2.
3 x 400 +0+ J, -A14, sek. V48-A125.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 250 x 80 x 135 cm – vægt ca. 295 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm – vægt ca. 122 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 240 cm – vægt ca. 185 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 280 cm – vægt ca. 337 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67333 67335 67338 67339 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.