8 stk. FOERSTER transportkasse, størrelse ca. 100 x 28 x 34 cm, med indsats/skum – se foto.
9 stk. kabeltromler, med blandet CE-stik, gummikabel.
10 stk. 240 V forlængerledninger.
1 stk. WEXIM fordeler, type: 49-1, 400V – 16 A.
11 stk. BYGG EL byggestrøms tavle, type: 8507066 i stålskab, 400/230 V, 50 HZ, IP43, 32 A.
3 stk. BYGG EL opbevaringstromle, type: S900020.
3 stk. BYGG EL kabeltromler, type: S3209, 50 meter længde, 400 V, 32 A.
1 stk. BYGG EL kabeltromler, type: S320010, med EK stik.
1 stk. BYGG EL kabeltromle, type: S900029B, 50 meter, 5 x 2,5 mm2.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm – vægt, ca. 67 kg
L x B x H: 120 x 80 x 74 cm – vægt, ca. 80 kg
L x B x H: 120 x 80 x 58 cm – vægt, ca. 60 kg
L x B x H: 120 x 80 x 95 cm – vægt, ca. 120 kg
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67423 67425 67426 67429 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.