9 stk. hårdplast FOERSTER kasser til metaldetektor, i originale emballage, med indlæg, størrelse, ca. 100 x 29 x 34 cm, ubrugte.
8 stk. hårdplast FOERSTER kasser til metaldetektor, med 3 låse/lukke og indlæg, størrelse, ca. 100 x 30 x 33 cm.
Der er huller i papkasser.
5 stk. PELI kasser med televis X-RAY.
Der er 2 stk. batterier, 1 stk. lade, 1 stk. PC/bærbar, 1 stk. kabel tromle, 1 stk. batteri adapter, 1 stk. modtager enhed og diverse kabler i hver kasse.
Enkel kasse mangler lader.
En kasse størrelse ca. 80 x 53 x 33 cm.
8 stk. blå kasser, størrelse ca. 80 x 60 x 20 x cm.
2 stk. blå kasser, størrelse ca. 40 x 30 x 20 x cm.
4 stk. kasser med små kasser til reol værksted.
3 stk. transportkasser med skum, størrelse ca. 37 x 37 x 36 cm.
11 stk. ATHENA ART 4300 og 4309 sorte kasser med låg, lås og hængsel, 6 liter, med skum indlæg.
Stål transport kasse med lås, størrelse ca. 127 x 30 x 20 cm.
1 stk. byggestrøms tavle med sammenklappeligt stativ, 400/230V, 50 HZ, IP44, max forsikring 63A.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder en palleplads, ca.
L x B x H: 120 x 80 x 160 cm. Vægt, ca. 80 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 110 cm. Vægt, ca. 165 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 115 cm. Vægt, ca. 63 kg.
L x B x H: 120 x 85 x 200 cm. Vægt, ca. 196 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 50 cm. Vægt, ca. 50 kg.
Materiellet har ridser.