4 stk. rebstiger, længde ca. 6,2 meter, brede ca. 52,5 cm, trin af FSC mærket træ.
1 stk. WEXIM byggestrøms tavle, type: GBC 63-4, 400 V, 63 A, 50 HZ.
2 stk. kabeltromle med kabel og stik, 63 A.
2 stk. SONLUX arbejdslamper, 88-OL106-0006, LED panel, 38 W, IP44, 220-240 V, 50-60HZ.
3 stk. WEXIM kaliber 55 PRO, PL898 EX, med blå CE udtag, 230 V, 50 HZ, output max 230 V, 13 A.
2 stk. arbejdslamper, ukendt fabrikant og model, monteret med blå CE stik.
9 stk. SONLUX GLADIATOR 36 W, 78-1101-0001/6H, 230 V, 50 HZ, IP44, TC-F 36 W, 2G10.
30 stk. JO-EL GOLIATH, type K1T arbejdslamper, 230 V, 50 HZ, 38 W, IP54.
1 stk. THORN EMI HALINE S, type ODN500, 220-250 V, 500 W max.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 4 pallepladser, ca.
L x B x H: 120 x 115 x 85 cm – vægt, ca. 100 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm – vægt, ca. 110 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 115 cm – vægt, ca. 120 kg.
Materiellet har ridser.