1 stk. HAKO gulvvaskemaskine, scrubmaster, B140 R.
Type: 760400, 6 1360 6, 29 kg.
Batteri: 24 V, 4, P2M320, C5 320 Ah, 12 celler.
Årgang: 2016
Maskine nummer: 774400 6 6423 6.
Aftageligkost med opsamler, monteret foran.
Enheden tænder ikke, delvist adskilt for transport.
Batterier fyldt med vand, lader blinker rød, lader er med en knækket plastdel – se foto.
Sælger oplyser: tjenestedygtig ved eftersyn 22/11-2023, sat på palle derefter, status ukendt i dag.
1 stk. COLDLINE XP 500 Lt T køleskab, -2 +8, medicin B, medical L380.
Model: XP50/1M.
Haspe på låge, bule i dør.
Der er 6 skuffer med lås, 2 stk. nøgler og 4 stk. føder til skab.
Beslag på bagside til fastgørelse.
Stik mangler.
Sælger oplyser: kølemiddel mangler, holder ikke temperaturen.
1 stk. MASTER XL9 E varmekanon, 43 KW, 220-240 V, 0,6 A, diesel, 3,15 kg/h, vægt 62 kg.
Serie nummer: 26600040
Årgang: 2006
Sidste eftersyn: første kvartal 2012.
Panelet tænder ved tilslutning af strøm.
Maskinen forsøger at starte op, røg, gå i stå, reset – samme fejl.
Sælger oplyser: tændings transformer slå gnist.
Materiale har brugsmærker, kan have huller og mangler.
Fylder 3 pallepladser, ca.:
L x B x H: 170 x 110 x 155 cm – vægt, ca. 790 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 215 cm – vægt, ca. 168 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 103 cm – vægt, ca. 98 kg.
Materiellet har ridser.
| B2B nummer | 67393 67395 67396 |
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.